Funny Food Riddles
Jeśli jajka kosztują 0,12 dolara za tuzin, ile można ich kupić za dolara? Z jakim rodzajem jedzenia wszyscy lubią spędzać czas? Poznaj odpowiedzi na te i wiele innych zabawnych zagadek związanych z jedzeniem, które czytelnicy mogą wykorzystać, aby zaskoczyć swoich znajomych i sprawić, że będą prosić o więcej!
© Book1 Group - wszelkie prawa zastrzeżone.
Zawartość tej strony nie może być kopiowana ani wykorzystywana w całości lub w części bez pisemnej zgody właściciela.
Ostatnia aktualizacja: 2024.11.13 21:45 (GMT)