
Funny Food Riddles
Jeśli jajka kosztują 0,12 dolara za tuzin, ile można ich kupić za dolara? Z jakim rodzajem jedzenia wszyscy lubią spędzać czas? Poznaj odpowiedzi na te i wiele innych zabawnych zagadek związanych z jedzeniem, które czytelnicy mogą wykorzystać, aby zaskoczyć swoich znajomych i sprawić, że będą prosić o więcej!